PostHeaderIcon Krzesełka do karmienia

Dzisiaj chciałam poruszyć temat krzesełek do karmienia dla dzieci. Na rynku pojawia sie coraz więcej nowości, które trzeba przyznać zachwycają swoją funkcjonalnością, designem, prostotą.

My przy pierwszej córce mieliśmy krzesełko tego typu.

Nie dokładnie tej firmy ale ten typ (u nas ProBaby).  Kupowaliśmy je 5 lat temu a wtedy nie było zbytnio wyboru krzesełek. Wszystkie były podobne. Albo takie właśnie plastikowe albo drewniane tego typu

My zdecydowaliśmy się na plastikowe bo wydawało nam się bardziej funkcjonalne ( choć to drewniane też kusiło, bo potem z niego można „stworzyć” krzesełko zwykłe i stoliczek).

Nasze plastikowe okazało się bardzo trwałe, używaliśmy go długo i teraz przy drugiej córce również narazie używamy, choć chcę kupić nowe już).

Krzesełko ma odchylane oparcie, trzystopniowy zakres regulacji. Wysokość też się reguluje oczywiście. Jest łatwe do czyszczenia, materiał siedziska można bez problemu wyczyścić szmatką, nigdzie się nie poprzecierał, nie podziurawił, choć córki go nie oszczędzają. Jest stabilne.

Choć teraz jak będę wybierała krzesełko to będzie to raczej tego typu. Te najbardziej mi się podobają, choć różnią się między sobą.

 

 

 

 

 

Comments are closed.