PostHeaderIcon Kulodrom

Ostatnio kupiliśmy córce fajną drewnianą zabawkę o dziwnej nazwie „kulodrom”.

Co producent o niej pisze?

Dziecko z zainteresowaniem obserwuje, jak kolorowe kulki staczają się po krętym torze drewnianej konstrukcji. Toczące się kulki zachęcają dziecko do poznawania podstawowych praw fizyki oraz rozwija je manualnie. Zabawka uwrażliwia dziecko na kolory i dźwięki, uczy malucha spostrzegawczości.

 

Ponadto:

Zabawka jest rekomendowana dla dzieci powyżej 2 lat. Substancje, którymi pokryta jest zabawka są bezpieczne dla zdrowia. Zabrudzenia przecierać miękką szmatką zwilżoną łagodnym środkiem myjącym, wytrzeć do sucha.

Nasza opinia:

Kulodrom  przypadł Oliwce do gustu, myślałam, że jest już za duża na taką zabawkę, ale ona lubi piłeczki, więc ta zabawka jej się spodobała. zajmuje ją na dość krótko, ale mimo to wraca do niej codziennie. Wrzuca dołączone do zabawki kulki i jeszcze inne piłeczki które ma i które akurat zmieszczą się w otworach. Zabawka jest solidnie wykonana, ładnie wykończona.

Myślę, że mogliśmy kupić  bardziej rozbudowaną wersję. Ta moim zdaniem spokojnie nadaje się do zabawy już dla 1,5 rocznego dziecka, ale producent zaleca ją dla dzieci 2+.

 

  • ELEFUN school
  • Wiek: 2+
  • Materiał: drewno  kauczukowe
  • waga brutto: 1 kg.
  • Wyprodukowano w Wietnamie (znowu zawód, ciężko znaleźć zabawki zrobione w Polsce)
  • cena ok 19 zł w sklepie dyskontowym, w Internecie i zwykłych sklepach zabawkowych od 25 zł w górę.

 

Comments are closed.