PostHeaderIcon Woskowe sznureczki

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić zabawkę z którą przyznam pierwszy raz się spotkałam. To tak zwane woskowe sznureczki.

Moja córka dostała to w prezencie od dziadzia.

Jest to zabawka dla dzieci w wieku +3 czyli w sam raz dla mojej córki. W opakowaniu znajdują się woskowe sznureczki. Pakowane kolorami w woreczki strunowe. Jest 6 paczek w każdej po 12 sznureczków. Sznureczki są pokryte woskiem dzięki temu można je dowolnie formować i tworzyć z nich różne wygibasy, zwierzątka, kształty itp. bez użycia kleju. Kolory widać na zdjęciu. W opakowaniu dodana jest instrukcja jak na przykład zrobić owieczkę, motylka, czy okulary.

Sznureczki nie brudzą rąk, nie kleją się do rąk, kleją się jedynie do siebie. Zostawiają na dłoniach delikatny zapach, nie jest bardzo uciążliwy, wiadomo, ręce trzeba umyć po zabawie.

No i byłaby to zabawka świetna gdyby te sznureczki trochę lepiej się do siebie kleiły. A tak potrafią się rozkręcić, czy odkleić. A może to tylko ja nie mam cierpliwości, bo np. dziewczynka 12 letnia ulepiła z nich świetnego motylka.

Po zabawie  zwierzątka można rozebrać, sznureczki schować do woreczków do następnej zabawy. Są wielorazowe.

No cóż, fajna zabawka, jednak moim zdaniem nie warta swojej ceny.

Nasza kosztowała 18 zł, moim zdaniem za dużo.  To był prezent, bo sama za taką cenę nie kupiłabym ich. Choć widziałam w Internecie można je kupić już od 12 zł. To już lepiej, jeśli ktoś ma możliwość odbioru osobistego.

 

 

Comments are closed.