PostHeaderIcon Znikopis

Zacznę od tego, że nie lubię „chińskich” zabawek. To jest typowa chińszczyzna, nawet po obrazkach widać, zwykła plastikowa zabawka, a jednak jestem z niej zadowolona, a co lepsze zadowolona jest moja córka 🙂

Bardzo przyjemnie się rysuje po tym znikopisie. Dołączony jest specjalny plastikowy długopis, który jednak w tej chwili się gdzieś zapodział i dlatego nie ma co na zdjęciu. Dołączone są również pieczątki, trójkąt, koło i serduszko.

Jest też jakiś plastikowy zegareczek i klocki na których są cyferki i można sobie wykonywać działania matematyczne. te klocuszki no są beznadziejne, bo nie są „drukowane” tylko na nich znajdują się naklejki, które trochę się odklejają, ogólnie nie są zbyt estetyczne. No ale  z tego akurat nie korzystamy. Po prostu rysujemy sobie, albo ja rysuje i córka zgaduje co to jest, albo ona tworzy dla mnie różne obrazki. łatwo się rysuje, wszystko dobrze widać, bez problemu ściera się obrazek „suwakiem”.  Oczywiście wolałabym zabawkę, która jest bardziej estetyczna, nie plastikowa tylko drewniana, ale cóż, i takie zabawki czasem lądują u nas w domu. A cena? 10-15 zł. W sumie warto kupić za taką cenę.

Comments are closed.